Állást kínálunk!

Üzletkötő / területi képviselő munkatársakat keresünk
(Észak-Magyarország,Észak-Alföld,Dél-Alföld,Közép-Magyarország,Közép-Dunántúl,Nyugat-Dunántúl,Dél-Dunántúl rÉGIÓ)

Feladatok:

  • Új partnerek felkeresése, árajánlatok készítése, szerződéskötés
  • Termékek, szolgáltatások bemutatása, értékesítése
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Akciók, újdonságok ismertetése a partnereknek
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés
  • Havi terv szerinti előírt forgalom biztosítása
  • Értékesítés támogató marketing tevékenységben való aktív részvétel
  • Projektek felkutatása és nyomon követése
  • Értékesített termékek/rendszerek telepitésének és üzembehelyezésének nyomonkövetése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy gépész technikusi végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Területi képviselői munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • Ügyfélorientált attitűd, diplomáciai érzék
  • Lojális, elkötelezett, önmegvalósító személyiség
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Skype)
  • Saját számítógép
  • Megbízhatóság, kitartás, lendületes munkavégzés
  • Szervezőkészség, kötelességtudat

Amit kínálunk:

  • Együttműködő, motiváló csapat
  • Szakmai mentorációs program
  • kötetlen munkaidő
  • Mobiltelefon
  • Versenyképes fizetés + jutalék
  • Üzemanyag költségtérítés

Munkavégzés helye:

  • Területi régió központ

Fényképes szakmai önéletrajzát a job@soltec.hu-ra kérjük beküldeni.

Kérjük jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció és a területi régió megnevezését!

Köszönjük!

2014. Március 1.

Visszatérés az oldal tetejére >